Перевезення малогабаритної спецтехніки

послуги по транспортуванні спецтехніки по Львову та Львівській області

(093) 583-33-33 (096) 583-33-33 (066) 583-33-33

перевезення спецтехніки

Перевезення спецтехніки – ще один вид нашої діяльності, яким займаємося протягом декількох років на професійному рівні. Популярність цієї послуги пов'язана насамперед із збільшенням обсягів продаж техніки, а також з активним будівництвом в нашій країні.

Будівництво нових доріг, реконструкція зношених покриттів, а так само догляд за ними вимагає наявності сучасної, високо технологічної техніки. А перевезення спецтехніки неможливо собі уявити без сучасних евакуаторів, які доставляють її на об'єкти будівництва компанії, якими повна квітуча в економічному плані Львівська область.

Досвідчені співробітники нашої компанії уважно стежать за потребами клієнтів і намагаються надавати транспорт для перевезення трактора чи іншої спецтехніки, що відповідає самим жорстким вимогам. Адже техніка, пропонована до перевезення, завжди різна за масою, конструктивними особливостями і ходовими характеристиками.

Перевезення катка у Львів чи інше місто потребує залучення до роботи транспорту відповідної вантажопідйомності. Зараз вже неможливо уявити будівництво і обслуговування великих об'єктів без застосування спеціальної техніки. Цю техніку, як і будь-яке інше обладнання, необхідно доставити до місця виконання робіт точно в строк, в цілісності. По будь-якому сучасному місту негабаритна техніка практично не може пересуватися своїм ходом.

Якщо вашій компанії необхідне перевезення будь-якої техніки на вигідних умовахми можемо запропонувати наступне:

  • • сучасний автопарк техніки;
  • • досвідчених водіїв і логістів;
  • • швидке і якісне виконання замовлення;
  • • будь-які безкоштовні консультації з перевезень;
  • • оперативну подачу транспорту;
  • • прийнятні ціни на перевезення.

Фахівці нашої компанії завжди готові відповісти на ваші питання. Вони підберуть оптимальну схему доставки спецтехніки, запропонують найбільш вигідний варіант як за часом доставки, так і по вартості. Зателефонуйте в наш офіс, перевезення спецтехніки буде проведено в найкоротші терміни на самому високому рівні.

Наша компанія володіє власним сучасним парком спецтехніки, необхідної для здійснення перевезень спеціальної техніки і готова надати послуги у сфері перевезення важкої спецтехніки, а так само великогабаритної і довгомірної техніки, як в межах міста Львів, так і виконати перевезення будівельної техніки по Львівській області.

Якщо ваша фірма торгує спецтехнікою, то співпраця з нами стане взаємовигідною, оскільки ми спеціалізуємося на транспортних послугах. Ми є партнером, що гарантує акуратну і своєчасну доставку будь-якого товару вашим клієнтам. З нами ваш бізнес стане успішним!

Ми допоможемо й там, де є необхідність у перевезенні різного великого негабаритного і великовагового обладнання. Наша фірма доставить потрібне обладнання вагою до 6 т, використавши як дороги загального користування, так і складні шляхи. Ми працюємо цілодобово та виконуємо роботи будь якої складності. Ви будете задоволені результатами нашої співпраці!