Евакуатор для мікроавтобусів

перевезення мікроавтобусів по Львову та Львівській області

(093) 583-33-33 (096) 583-33-33 (066) 583-33-33

На дорогах наших міст багато транспорту, його кількість постійно збільшується. Безперервний потік неможливо зупинити. Від будь-якого автомобіліста потрібна гранична концентрація уваги за кермом, а на водіїв, які перевозять пасажирів, додатково покладається відповідальність за їхнє життя і безпеку.

Але випадок може вносити свої корективи в рух, і вони не завжди приємні. Трапляються поломки, виходять з ладу системи управління, виникають непередбачені обставини. Іноді велику роль відіграють складні погодні умови, екстрені ситуації і помилки учасників руху. Все це може привести до ситуацій, коли ТЗ залишається нерухомим на дорозі і заважає транспортному потоку.

Особливості евакуації мікроавтобусів

Ми працюємо з різними моделями транспортних засобів, тому забезпечуємо евакуацію мікроавтобусів: VW Transporter (T4, T5), MERCEDES Vito, Mersedes Sprinter, Ford Transit, Renault Trafic, Opel vivaro і т.д.

Важливо знати, що габарити мікроавтобусів і їх вага не більше, ніж у позашляховика середніх розмірів. Однак будь-яка операція з ними визнана фахівцями більш важкою. Це говорить, що ступінь відповідальності підвищується.

Причина складнощів криється в розташуванні центра ваги ТЗ. Якщо робити порівняння з легковим авто, то у мікроавтобуса він вище. Схильність до перевертання при найменшому хиткому русі очевидна.

Важливо врахувати, що виробники мікроавтобусів використовують шасі легкових авто. Це означає, що навантаження на ходову і кузовну частини максимальне. В аварійних ситуаціях обидва ці факти не знижують, а тільки збільшують шанси на пошкодження. Знаючи про це, забезпечуючи транспортування мікроавтобусів, фахівці використовують евакуатор, так як роботи повинні пройти бездоганно, щоб не завдати додаткові пошкодження.

Якщо ходова частина справна, то використовується інший засіб. Можливе часткове навантаження – полухід. В даному випадку передні колеса виставляються на евакуатор, а задні котяться по дорозі.

Ми обслуговуємо Львів і Львівську область. Наші спеціалісти знайдуть кращий спосіб доставити ваш ТЗ до місця призначення.

Без сторонньої допомоги водіям не обійтися

Потрібен евакуатор, який забезпечить перевезення мікроавтобусів. Кожен повинен знати, куди звертатися в такій ситуації, маючи на замітці контактні телефони компаній, що надають подібні послуги. Наші фахівці готові виїхати на допомогу в будь-який час доби і забезпечити перевезення транспорту. Робота будь-якої складності нам під силу.

Що потрібно від вас

Зробити дзвінок і розповісти диспетчеру про те, що трапилося. Вас попросять надати дані про мікроавтобус, характер пошкоджень або поломок, а також дані про місце, звідки потрібно забрати ТЗ і куди його транспортувати. Максимальна інформація, яка прозвучить з вуст водія, допоможе отримати більш детальну картину того, що сталося і розробити план майбутніх дій. Це допоможе вибрати евакуатор для мікроавтобусів і надати більш ефективну допомогу в стислі терміни.

Що залежить від нас
  • • Ми не змушуємо хвилюватися замовників, тому час очікування евакуатора буде не більше 30-40 хвилин.
  • • Маємо власний автопарк, в якому знаходиться вся необхідна техніка, що дозволяє виконувати роботи різної складності.
  • • Ми подбали про гнучку цінову політику. Вартість евакуації мікроавтобусів залежить від багатьох обставин, тому розрахунок проводиться індивідуально. Кількість різних операцій при евакуації складають загальну вартість послуги.
  • • Акуратне транспортування гарантує збереження вашого ТЗ.

Чималий досвід і професіоналізм наших співробітників, оперативність і висока увага - основа роботи.